Maastrichterweg 142

Helemaal instapklaar, gelijkvloers, energiezuinig én met een eigen tuin. 

Meer weten?

Bezichtigen

Plattegronden

Energielabel

Meer informatie



De woning

Maastrichterweg 142 is helemaal gelijkvloers. De leefkeuken, de woonkamer, de badkamer en de slaapkamer zijn allemaal op de begane grond gelegen. En ook nog eens helemaal instapklaar. Het huis is oorspronkelijk gebouwd in 1927, maar in 2022 helemaal gerenoveerd tot een eigentijds en compleet appartement met een A+ energielabel. Je verwarmt en koelt hier helemaal elektrisch, want er is geen gasaansluiting. Voor het verwarmen zijn in alle ruimtes van het appartement infrarood-panelen aangebracht en om in de warme zomer te koelen is er een aircondtioning in de leefkeuken.Het appartement heeft uitteraard zijn eigen zonnepanelen voor energie-opwekking. 

Omdat het appartement helemaal gerenoveerd is, heb je hier ook geen enkele klus meer te doen. Dit appartement is plug-and-play: alle wanden zijn geschilderd, de vloeren liggen er al in en de keuken en de badkamer zijn modern en compleet. Het enige dat jij nog moet doen is jouw eigen meubels plaatsen. Aan de achterkan van het appartement ligt een ruime tuin (circa 40m2) die bestraat en omheind is. Met enkele grote potten met planten richt je jouw tuin zo in en kun je bij goed weer ook lekker van de zon genieten. De tuin heeft een zeer goede privacy, er is niemand die jou hier ziet. 

Meer appartementen in één gebouw betekent ook dat er een Vereniging van Eigenaars (VvE) moet worden opgericht. Alle benodigde documenten zijn al klaar en de vereniging is al opgericht. De indicatieve bijdragen aan de VvE zijn € 115,- per maand per appartement. Deze servicekosten betaal je onder meer voor de verzekering van het gebouw, het bijhouden van de gemeenschappelijke ruimtes én een reservering voor dagelijks en toekomstig onderhoud van het gebouw. De bijdrage is indicatief, er moet in de eerste vergadering van de VvE een besluit over genomen worden. Dus je hebt hier nog zelf inspraak op. 


Kerngegevens

Aantal slaapkamers
Perceeloppervlakte
Niet van toepassing m2 
Woonoppervlakte
62 m2 
Overige ruimte
9 m2 
Inhoud
205 m3 
Ligging tuin
Noordwesten 
Buitenruimte
Tuin (circa 40m2) 
Bouwjaar
1927, geheel gerenoveerd in 2022 

De indeling en afwerking

BEGANE GROND
Voorterrein met eigen parkeerplaats 
Een diep voorterrein zorgt ervoor dat je binnen in het appartement de Maastrichterweg niet of nauwelijks hoort. Bijkomend voordeel van het diepe voorterrein is dat je hier een eigen parkeerplaats hebt. Achter de haagjes midden op het voorterrein kan dan iedereen zijn fiets, scooter en vuilcontainer plaatsen. Zo is er in huis geen last van vuilcontainers en fietsen die de doorgang blokkeren. Dit staat buiten op jouw eigen voorterrein. 

Gemeenschappelijke entree
Aan de voorkant van het gebouw ligt een kleine gemeenschappelijke entree die je deelt met de bovenburen. In het huis zijn twee kant-en-klare appartementen gerealiseerd, dus er zijn maar twee voordeuren in de entree. 

Entree / hal (4m2)
Bij binnenkomst in het appartement valt je direct op dat je hier helemaal niets meer hoeft te doen. De vloer is afgewerkt met een tegelvloer: handig voor het geval je met natte schoenen binnenkomt. Vanuit de hal kom je in de woonkamer, de badkamer en de kelder die bij het appartement hoort. 

Woonkamer (16m2)
Centraal in het appartement is de woonkamer gesitueerd. Een ruimte waar je alle plek hebt voor een grote bank, een dressoir en een TV-meubel. Dit is de plek waar je lekker zit en naar de TV kijkt. De woonkamer is afgewerkt met een laminaatvloer en heeft ruim 8(!) stopcontacten. Dan heb je dus genoeg stopcontacten voor al jouw elektrische apparaten. 

Slaapkamer (12m2)
Aan de voorkant van het appartement ligt de slaapkamer. Lekker licht door de twee grote ramen en tegelijkertijd ook ruim genoeg voor een twee-persoonsbed en een kleedkast. De slaapkamer heeft 6 stopcontacten. Dat lijkt ons ook genoeg.... en door de keuze voor de infrarood-panelen kun je zelf kiezen of je de slaapkamer wel of niet verwarmd. Ook de slaapkamer is afgewerkt met een laminaatvloer. 

Leefkeuken (22m2)
Wat een te gekke ruimte is dit! Een echte leefkeuken met een schuifpui naar de tuin en een complete keuken met alle apparatuur. Hier kunnen alle keukenprinsen en keukenprinsessen zich heerlijk uitleven op een dinertje voor alle vrienden. Alle ruimte voor een grote tafel en een complete keuken met een vaatwasser, koelkast, inductie-kookplaat, afzuigkap en combi-magnetron. Boven het lange werkblad zijn vier stopcontacten (voor jouw mixer, juicer en foodprocessors) en onder het werkblad is nog ruimte voor een extra koelkast, vrieskast of misschien wel een wijn-klimaatkast? 

Wasruimte / bijkeuken (2m2)
Direct aan de keuken is er nog een kleine betegelde ruimte met daarin de witgoedaansluitingen en de boileropstelling voor het warme water. 

Badkamer (5m2)
Helemaal instapklaar is ook de badkamer. Een wastafel met onderkasten en een spiegel zorgen ervoor dat je hier 's morgens en/of 's avonds fris de dag kunt starten of eindigen. En een ruime doche-cabine met thermostaatkraan ontbreekt natuurlijk ook niet. In de badkamer is ook het zwevend toilet gesitueerd. De badkamer is voorzien van vloerverwarming. 

Tuin (circa 40m2)
Direct aan de leefkeuken ligt een heerlijke tuintje dat helemaal is omheind. Dus je hebt hier een goede privacy. In de zomer lekker de schuifpui open en dan 's avonds genieten in de tuin van een zwoele zomeravond. De tuin is helemaal bestraat dus je kunt deze verder aankleden en inrichten door potten met planten te plaatsen. Dit is echt een extra kamer bij lekker weer. 

KELDER
Berging (9m2)
Een deur in de hal leidt naar de kelder onder jouw appartement. Een plek die ruim genoeg is om koffers, kerstspullen en sportspullen op te slaan. 

Overige gegevens

Vraagprijs
€ 270.000,- k.k. 
Onderhoud
Zeer goed / instapklaar 
Bijgebouwen
Niet van toepassing. 
Bijzonderheden
Geheel elektrisch verwarmen en koelen. 
Bestemming
Wonen. 
Oplevering
Per direct. 
Status
Te koop 
Servicekosten
€ 115,- per maand (indicatie) 
Energielabel
A+ 

Voorzieningen

WONEN TUSSEN HERTEN EN DE BINNENSTAD IN, AAN DE RAND VAN DE STAD. 
Je woont hier bovenal met een centrale ligging. Net buiten het centrum van de stad, maar wel alle voorzieningen binnen handbereik. Je bent binnen 5 minuten in hartje stad,  en in net zoveel tijd in de kern van Herten. In de kern van Herten heb je alle voorzieningen met onder meer een Albert Heijn-supermarkt, bakker en drogisterij. In de stad heb je alle winkels liggen. Dus je kunt iedere dag zelf kiezen waar je jouw dagelijkse boodschappen wilt gaan doen. 

Ook sportclubs, restaurants en alle medische voorzieningen liggen binnen handbereik. Je kunt vanuit hier gemakkelijk alles met de fiets doen. Kasteeltje Hattem ligt bijna aan de overkant van de straat en Restaurant One (met 1 Michelinster) ligt op fietsafstand voor als je lekker wilt lunchen of dineren. De huisarts en de tandarts vind je ook allemaal in de buurt. En de jachthavens, supermarkten, het treinstation, de musea en de theaters liggen op fietsafstand. En natuur? Die ligt ook aan de overkant van de straat. Vanuit Park Hattem wandel je zo het Natura2000 - gebied in dat vanuit Kasteeltje Hattem helemaal doorloopt tot nabij Bisschoppelijk College Schöndeln aan het einde van de Heinsbergerweg. 

De bereikbaarheid van het appartement is ook optimaal met zéér goede verbindingen naar Noord- en Zuid-Limburg, Duitsland, België en Zuid-Oost Brabant. Op iets minder dan een kilometer van Maastrichterweg 142 ligt de oprit van de autosnelweg A73 (Nijmegen - Venlo - Roermond) die in directe verbinding staat met de A2 (Maastricht - Eindhoven - Amsterdam) en de BAB52 (Roermond - Düsseldorf). Alle grote steden zoals Maastricht, Heerlen, Venlo en Eindhoven en Düsseldorf zijn binnen 30 tot 40 autominuten te bereiken. Dus ook Eindhoven Brainport, Eindhoven Airport met Europese verbindingen en Düsseldorf Airport met wereldwijde verbindingen.

Tel je alle voorzieningen op binnen een straal van circa 2 kilometer, dan is er weinig dat niet aanwezig is. Van sterrenrestaurant tot New York Pizza, van tennisclub tot jachthaven, de bakker, de supermarkt, de hockeyclub, de huisarts. Bij MKLRS. kunnen wij geen voorziening bedenken die niet direct in de buurt ligt. Maar twijfel jij of jouw gewenste voorziening of must-have-voorziening wel aanwezig is? Dan vraag het ons gerust, wij kennen de buurt en Roermond als geen ander en vertellen jou graag waar je moet zijn.


Locatie





Lifestyle

 De buren
Er wonen starters, gezinnen en senioren in de buurt.
 Wat mag je verwachten
Een lage energierekening én het gemak van gelijkvloers wonen.
 Wat hoef je niet te verwachten
Geen hutje op de hei: je woont dichtbij de stad.
 De markt
Stijgende prijzen door steeds meer schaarste.
 Lifestyle
Je wilt graag kant-en-klaar wonen, zonder klussen.
 Je wordt verliefd op
De combinatie van de leefkeuken en de tuin in de zomer.

Deel deze woning